Volná místa

Volná pozice strážný

Společnost Master Facility s.r.o. hledá vhodné uchazeče na pozici strážný do objektu nákupního centra.

Místo výkonu práce: Kladno, ul. Arménská

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek nebo jako brigáda

Náplň práce:

  • činnost ostrahy ve stanoveném objektu
  • obsluha kamerové techniky
  • správa klíčového a čipového (přístupové karty) hospodářství
  • kontrola a dohled nad zabezpečovacími systémy, kontrola návštěv, spolupráce s vedením centra (objektu) a dodavateli
  • reakce na operativní požadavky zákazníka/nájemce objektu

Požadujeme:

  • praxe na pozici strážný
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost obsluhy bezpečnostních technologií – EZS, CCTV, EPS výhodou
  • osvědčení o profesní kvalifikaci „Strážný“ – výhodou (případně zajistíme)
  • základní znalosti obsluhy a práce na PC
  • příjemné vystupovaní, spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • práce na HPP/DPP - dle preferencí
  • práce ve směnném provozu (krátký/dlouhý týden)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní pracovní místo v příjemném kolektivu
  • možnost nástupu ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 728 549 159.